سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس


سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكسسامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس


شرکت سامسونگ سرانجام پس از مدت‌ها انتظار بهترین گوشی هوشمند خود موسوم به Galaxy S4 را به طور رسمی معرفی کرد و توضیح داد "این گوشی به‌گونه‌ای طراحی شده است تا شما را به آنچه در زندگی‌تان وجود دارد نزدیک‌تر کند و همه دنیای شما را کنارهم برنامه دهد".

سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس
این گوشی هوشمند همان‌طور که از قبل شایعه شده بود نمایشگر لمسی 5 اینچی دارد و نخستین گوشی هوشمند در جهان محسوب می‌شود که روی آن نمایشگر 5 اینچی از نوع Full HD Super AMOLED را در خود جا داده و فناوری محافظ جدید Gorilla Glass 3 روی آن را پوشانده است.

برای گوشی هوشمند Galaxy S4 سامسونگ دوربین دیجیتالی 13 مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است که در اصل یک دوربین دوگانه محسوب می‌شود و به‌ صورت همزمان امکان می‌دهد تصاویر پشت و جلوی گوشی را تهیه کنید.

برای این گوشی قابلیت جدیدی با نام Dual Video Call در نظر گرفته شده است که به کاربران امکان می‌دهد هنگام برقراری تماس‌های تصویری به مخاطب نشان دهند در حال مشاهده چه تصاویری هستند. این شرکت توضیح داده است که قابلیت یاد شده تنها در زمانی که در حال صحبت با دوستان و خانواده هستید کار می‌کند و برای مثال اگر با مدیر خود صحبت کنید این قابلیت مسدود خواهد بود.

این گوشی هوشمند از شبکه مخابراتی LTE و 6 باند مخابراتی دیگر به همراه HSPA+ با سرعت 42 مگابایت در ثانیه پشتیبانی می‌کند.

گوشی هوشمند Galaxy S4 همچنین فناوری ویژه‌ای در خود جا داده است که مسیر حرکت چشم کاربر روی نمایشگر را دنبال می‌کند و زمانی که شما در حال مطالعه یک متن هستید و به پایین صفحه می‌رسید به صورت خودکار صفحه را به بالا حرکت می‌دهد.


سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكس سامسونگ رسما Galaxy S4 را معرفی کرد +عكساولین عکس از فبلت htc در وب منتشر شد

1:

ولی با این وجود هیچی 1100 نمیشه


بهترین گوشی برای عکاسی (بهترین دوربین موبایل)

2:

بعله
اونكه مسلمه


سونی Vaio Tap 11 باریک‌ترین تبلت ویندوز هشتی

3:تبلت های 12 اینچی در راهند!

4:

ممنون .


نمایشگر لومیا ۱۵۲۰

اما این مطلب منو به یاد این جمله انداخت .


رکورد جدید برای درآمد فصلی مایکروسافت، و دو برابر شدن فروش سرفیس ها
هرچه دلم خواست نه اون میشود .


تحلیلگران می گویند آیپد بزرگتر و قدرتمندتر چندان دور نیست

یعنی فکر نکنم من حالا حالا حالاها توان خریدشو پیدا کنم اما هرکی تونست بخره مبارکش باشد.

5:فك نكنم به اين زودي هم ايران بياد


76 out of 100 based on 46 user ratings 646 reviews