انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !


انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !
انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !


دنیای سلفی و سلفی بازها، دنیایی است که در سبک زندگی دیجیتالی مردمان روزگار ما، به عنوان پای ثابت برنامه‌های روزانه به شمار می‌رود. امروزه، مردان و زنان زیادی را در میهمانی‌ها، مراسم ها، گردهمایی‌ها و حتی در خیابان و پارک و ماشین مشاهده می‌کنید که مشغول سلفی گرفتن، با آی پد یا بدون آی پد هستند.
موج سلفی بازی در دنیا، یکی از قوی‌ترین موج‌های رسانه ای و فرهنگی بوده است که به مدد عصر دیجیتال، و شبکه‌های اجتماعی بزرگی چون فیس بوک و اینستاگرام، رنگ جهانی و عادت روزمره به خود داده است. گوشی‌های هوشمند و سایت‌های به اشتراک گذاری تصاویر، یکی از دلایل مهم در ترغیب کاربران جامعه اطلاعاتی امروز، به گرفتن عکس سلفی است.

انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !

(کیم کارداشیان را برخی رسانه‌ها، ملکه سلفی Selfie Queen جهان می‌دانند)
این که چرا، مردم، امروزه بیش تر از خود عکس می‌گیرند و دوست دارند، لایک و فالوهای جهانی به خاطر این سلفی کسب کنند، موضوعی است که در بحث روان شناسی سایبر نیز می‌توان به آن پرداخت. گرفتن سلفی، امروزه عادت شده است، اما برای بعضی‌ها، اعتیاد غیر قابل انکار. پزشکان، درباره رواج بیمار گونه سلفی بازی و افزایش میزان جراحی‌های پلاستیک در دنیا، هشدار داده‌اند.
به گزارش ایران ناز: خانم Susan K. Whitbourne، استاد روانشناسی و علوم اعصاب دانشگاه UMass Amherst معتقد است که سلفی گرفتن برای کودکان، به وِیژه دختر بچه‌ها، سبب بروز ناهنجارهای روحی و روانی در این گروه سنی می‌شود که باید با آن مقابله کرد.
کاهش اعتماد به نفس و تلاش برای کم تحرکی و زیباسازی مصنوعی چهره را، از ناهنجاری‌های ایجاد شده توسط پدیده سلفی گرایی در دنیا می‌داند که هشدار بزرگی برای نسل دیجیتال می‌باشد.
دکتر Edward Farrior، رییس اسبق انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، جریان سلفی بازی در دنیا را، عاملی برای ایراد گرفتن مردم از خود، در روبروی آینه و گوشی موبایل می‌داند که به عنوان یک رفتار ناپسند رایج در شبکه‌های اجتماعی مطرح است.
به هر حال، برخی از سلفی‌ها، خطرناک هستند و باعث مرگ، سلفی گیرنده شده است. برای همین، پلیس روسیه با نصب تابلوها و آگهی‌هایی با مضمون: سلفی گرفتن ممنوع، از مردم و به ویژه جوانان خواسته است تا مراقب سلفی گرفتن خود باشند.

اما به هر حال، دنیای سلفی بازان، دنیای جالبی است که در چند سال اخیر، توانسته است، پیام خود را در طیف وسیعی، منتشر کند. بعضی وقت‌ها، یک سلفی، حاوی پیام، و موضوع نوستالژیکی است و به همین دلیل، سلفی را در عصر امروز، به قول مارشال مک لوهان کانادایی، می‌توان همان پیام، قلمداد کرد. بعضی از سلفی‌ها، شهرت بین المللی دارد. مانند سلفی آلن دجنرس Ellen DeGeneres در مراسم اسکار 2014 و یا سلفی اوباما با یکی از وزرای دانمارک که در حضور همسر وی (میشل اوباما) نیز گرفته شد و جنجال ساز شد.

انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !
انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !
برخی از شبکه‌ها، از جمله آن بی سی نیوز، گزارش داده‌اند که ارزش این عکس سلفی، بین 800 میلیون تا 1 میلیارد دلار است!
اما سلفی اوباما، رییس جمهور آمریکا با وزیر امور خارجه دانمارک، اگر چه جنجالی شد، اما ارزش مالی پیدا نکرد!

میشل اوباما، ناراحت است؟
در میان سلفی بازان جهان، کیم کارداشیان، بازیگر، مدل و فعال رسانه ای آمریکایی، از همه خبر ساز تر است. وی اخیراً در گفت و گو با شبکه خبری سی ان ان آمریکا اظهار داشت که گرفتن سلفی، به وی قدرت می‌دهد.هزینه 10 تریلیونی زنان ایرانی برای آرایش

1:

انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !

روزی نیست که اخبار سلفی‌های این بازیگر امریکایی، تیتر اول رسانه‌های شرق و غرب نشود.


چگونه باید از پوست تان در فصل پاییز مراقبت کنید؟
به خاطر همین، کیم را، ملکه سلفی بازان جهان می‌دانند که شاید تا کنون، بیش از 1000 تصویر سلفی ایشان در فضای وب، منتشر شده هست.


مدت زمان مناسب براي استفاده از لوازم آرايشي
برای خانم کارداشیان، مهم نیست که در برنامه تک شو آلن دجرنس در امریکا حضور دارد، یا مراسم گرمی یا کنار یک فیل در باغ وحش! از هر مکانی و موقعيتی برای گرفتن سلفی هستفاده می‌کند و در شبکه‌های مجازی اجتماعی، منتشر می‌کند.
کیم کارداشیان، با هستایل ها و فیگورهای عجیب و غریبی سلفی می‌گیرد و همین امر، باعث شده هست تا سلفی‌های ایشان، با هستقبال طرفدارانش در سراسر جهان مواجه شود.


در هر سنی چگونه آرایش کنیم؟
اعتیاد کارداشیان به گرفتن سلفی، تحلیل‌ها و مقالات بسیاری در وب را تولید کرده هست که به جنبه‌های روانی و فرهنگی و تبلیغاتی این جریان سلفی بازی خانم کارداشیان پرداخته‌اند.
ایشان، اخیراً توسط انتشارات Marsilio آمریکا، کتابی مصور تحت عنوان Kim Kardashian Selfish منتشر کرده هست که سلفی‌های دیده نشده وی را، در اختیار مخاطبانش برنامه می‌دهد.


آموزش تصویری بستن مو به روش های ساده(6)
این کتاب 352 صفحه ای، به قیمت 11 دلار در بازار عرضه شده هست.


نحوه صحیح گذاشتن حنا روی سر+آموزش تصویری
بیش از 38 میلیون صفحه وب، درباره سلفی‌های کیم کارداشیان، تحلیل و عکس و خبر ارائه شده هست که در میان 2.5 میلیارد کاربر اینترنت، یک رکورد محسوب می‌شود.
با ما همراه باشید با دنیای سلفی‌های خانم کیم کارداشیان.


نکات آرایشی برای چشم های قهوه ای
همان طور که مشاهده می‌کنید، خانم کارداشیان، همه جا را برای گرفتن سلفی‌های خود مهم می‌داند.


آرایش دختران دهه هفتادی
از حمام، میهمانی‌های رسمی، داخل هواپیما، داخل ماشین، اتاق نشیمن، باغ وحش و حتی مراسم های بین المللی و هنری.

انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !
انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !

فرمودنی هست، کیمبرلی نوئل کارداشیان: Kimberly Noel Kardashian، (زادهٔ ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ در آمریکا)، شخصیت مطرح دنیای رسانه و سرگرمی، مدل، بازرگان، بازیگر و شخصیت تلویزیونی اهل آمریکا می‌باشد.

وی که متولد و بزرگ شدهٔ لس اونجلس – کالیفرنیاست، نخست به‌واسطهٔ دوستی با پاریس هیلتون، و در سال ۲۰۰۷ پس از لو رفتن رابطه وی با ری جی، مورد توجه رسانه‌ها برنامه گرفت.
بعدها در اون سال، وی و خانواده‌اش در مجموعهٔ واقع نمای چشم و هم‌چشمی با کارداشیان ها (Keeping Up with the Kardashians) ظاهر شدند.

موفقیت این مجموعه، منجر به دنباله‌هایی از جمله “کورتنی و کیم، نیویورک را تسخیر می‌نمايند” Kourtney and Kim Take New York و “کورتنی و کیم، میامی را تسخیر می‌نمايند” گردید که در فاصله سال های 2011 و 2013 در تلویزیون ایی به نمایش در امد.

در سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) کیم با ۶ میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستارهٔ برنامه‌های واقع نما شد.

سایت وی در نشانی اینترنتی kimkardashian.com برنامه دارد.

صفحه اینستاگرام وی، که مرکز انتشار عکس‌های سلفی وی در فضای وب می‌باشد، بیش از 38.8 میلیون فالوور دارد که در فهرست 50 صفحه اینستاگرام پر بیننده اینترنت به شمار می ورد.

انتخاب زیباترین ملکه سلفی جهان !


88 out of 100 based on 78 user ratings 1078 reviews