شخصیت شناسی از روی کفش


شخصیت شناسی از روی کفششخصیت شناسی از روی کفش
کفش ساقدار
آنهایی که سرد و بی‌احساس هستند افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن کفش ساقدار دارند معمولا روحیه سردی دارند و بیشتر درون‌گرا هستند و تمایل دارند از جامعه کناره‌گیری کنند و بیشتر منزوی باشند و حتی هیچ تلاشی نمی‌کنند که مورد قبول دیگران باشند یا حتی روحیه وظیفه‌شناسی از خود بروز دهند. ثبات عاطفی آنها کمتر است و روحیه‌ای تهاجمی دارند. دکتر کراندال می‌گوید: اگر فردی چنین کفشی بپوشد، یعنی دوست دارد بعضی از قوانین معمول را بشکند.

کفش مد روز
کار گروهی دوست ندارندکاملا مشخص است افرادی که از کفش مد روز استفاده می‌کنند، درآمد نسبتا بالایی دارند، به ظاهر خود بسیار اهمیت می‌دهند و تا حدودی مغرور هستند. به‌طور کلی افراد این گروه در جمع کمتر پذیرفته می‌شوند و خودشان هم خیلی دوست ندارند در فعالیت‌های گروهی شرکت کنند ولی نباید از حق گذشت که احساس وظیفه‌شناسی بالایی دارند.

کفش معمولی
افرادی که از کفش‌های معمولی و نه چندان شیک استفاده می‌کنند، ویژگی شخصیتی متمایز یا دیدگاه سیاسی خاصی ندارند، معمولا از گروه سیاسی خاصی طرفداری نمی‌کنند و اصولا ویژگی‌ شخصیتی متمایز و خاصی ندارند. آنها مانند پوشش خود، شخصیتی آرام و ساده دارند و سعی می‌کنند همه جا از خود شخصیت قابل‌قبولی ارائه دهند، بعید است افراد این گروه را با صندل‌های پاشنه‌دار ببینید.

کفش شاد و رنگی
آدم‌های فعال افرادی که از کفش‌های رنگارنگ استفاده می‌کنند یعنی کفش‌هایی با رنگ‌های روشن و متفاوت که معمولا به‌عنوان اسنیکر شناخته می‌شوند، می‌پوشند معمولا ثبات احساسی بیشتری دارند و کمتر از دیگران خودشان را گرفتار استرس و اضطراب می‌کنند. این رنگارنگ‌پوش‌ها برون‌گرا و بسیار فعالند و تمایل دارند با مدل و رنگ کفش‌هایشان پیامی را به دیگران منتقل کنند، البته لزوما این پیام حقیقت ندارد. محققان تاکید می‌کنند که کفش شاد و رنگارنگ الزاما باعث شادی افراد نمی‌شود.

کفش‌ با ظاهر ناراحت
از همه خونسردترند. کفش‌هایی که خیلی ناراحت به‌نظر می‌رسند مثل کفش‌هایی با پاشنه خیلی ‌بلند و… معمولا توسط شخصیت‌های خیلی آرام و خونسرد پوشیده‌می‌شوند.

کفش قدیمی
وظیفه‌شناس اما سرد افرادی که معمولا کفش‌های کهنه و قدیمی می‌پوشند، بسیار برون‌گرا هستند و از ثبات شخصیتی بالایی برخوردارند. این افراد تا زمانی که کفش‌شان نیاز به تعمیر پیدا نکند آن را از پا بیرون نمی‌آورند. به وظیفه‌شناسی این افراد می‌توانید اطمینان کنید اما کمی سردمزاج‌ هستند. البته ویژگی‌های شخصیتی این گروه کمی متغیرتر از دیگر گروه‌هاست.

در کل
افرادی که روحیه‌ای نسبتا خشن دارند و خشونت‌ورزی را چیزی منفی نمی‌دانند: آنهایی که چکمه‌های کوتاه می‌پوشند.
آدم‌های سازگار که خود را با هر موقعیتی تطبیق می‌دهند: کفشی می‌پوشند که بتوان در جاهای مختلف از آن استفاده کرد. درواقع کفش‌های چندمنظوره می‌پوشند.
افراد آزاداندیش که چندان خود را درگیر مقررات و چارچوب‌ها نمی‌کنند: کفش ارزان‌قیمت می‌پوشند و خیلی از آن مراقبت و نگهداری نمی‌کنند.
کسانی که نگران قضاوت دیگران‌ و روابط انسانی خود هستند: کفش نو می‌پوشند و مدام مراقب آن هستند.اگه بخوای از نفر قبلیت خواستگاری کنی چه جوری این کارو میکنی...

1:

هی وای ِ من :/ من اکثر کفشام ساقداره :/

کفش ساقدار
اونهایی که سرد و بی‌احساس هستند افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن کفش ساقدار دارند معمولا روحیه سردی دارند و بیشتر درون‌گرا هستند و تمایل دارند از جامعه کناره‌گیری نمايند و بیشتر منزوی باشند و حتی هیچ تلاشی نمی‌نمايند که مورد قبول دیگران باشند یا حتی روحیه وظیفه‌شناسی از خود بروز دهند.


اگر نفر قبلیت بزندت چیکار میکنی؟
ثبات عاطفی اونها کمتر هست و روحیه‌ای تهاجمی دارند.


جمله.......
دکتر کراندال می‌گوید: اگر فردی چنین کفشی بپوشد، یعنی دوست دارد بعضی از قوانین معمول را بشکند.


اشیاء ماه تولد شما


مزه ماه های مختلف

2:

حالا من جز هیچکدوم نیستم چیکار باید بکنم:|


ب زبون محلی خودت بگو !

3:

به من گیر میدن بچه ها من نمیفهمم مسخرم میکنن یا یچی میگن میگن من کفش عجیب غریب پا میکنم نمیدونم چرا کفشام معمولیه فقط رنگ زیاد داره طرح داره

کفش شاد و رنگی
آدم‌های فعال افرادی که از کفش‌های رنگارنگ هستفاده می‌نمايند یعنی کفش‌هایی با رنگ‌های روشن و متفاوت که معمولا به‌عنوان اسنیکر شناخته می‌شوند، می‌پوشند معمولا ثبات احساسی بیشتری دارند و کمتر از دیگران خودشان را گرفتار هسترس و اضطراب می‌نمايند.


هویت واقعی کیان اریا ملعون پیدا شد!!!!!!!او دختر است!!!( جستار شوخی و طنزه)!!
این رنگارنگ‌پوش‌ها برون‌گرا و بسیار فعالند و تمایل دارند با مدل و رنگ کفش‌هایشان پیامی را به دیگران منتقل نمايند، البته لزوما این پیام حقیقت ندارد.


اینقده بدم میاد..
محققان تاکید می‌نمايند که کفش شاد و رنگارنگ الزاما باعث شادی افراد نمی‌شود.


4:

منظورش از کفش های قدیمی چیه
گیوو ؟

5:

فکر کنم ما جزو در کل ها به حساب میایم

6:

یعنی کفش کهنه.


7:

شاید منظورش از این کفش قیصری بوده که با شلوار های پاچه گشاد میپوشن
اوه اوه چه شود

8:

شاید، اونم حسابه.


9:

لارا کفش مشکی اسپرت جزء کدوم دستس؟
بگو من تحمل شنیدنشو دارم

10:

فکر کنم بره تو دسته کفش مد روز.

الانم اسپرتا رو مدن.


11:

درآمد نسبتا بالایی دارند،
پس مد روز نیستم

12:

هنوز راه مونده تا پولداری.

فکر کنم یکم بیشتر باید مد روز بشی.


خب، کفش معمولی چطور؟

13:

نعلین جزء کدام دسته محسوب می شود ؟ :/

14:

بنظر هم گروهیم

15:

فکر کنم بره تو دسته کفشای قدیمی، یه مورد هم تو در کل هستش که فکر کنم بهش بخوره.


16:

خدایی من نتونستم بفهمم جزء کدوم دسته ام :|

17:

من ک کلا اسپورت میپوشم...برا مراسما هم تخت و بندینکی

18:


19:

کفش قدیمی
وظیفه‌شناس اما سرد افرادی که معمولا کفش‌های کهنه و قدیمی می‌پوشند، بسیار برون‌گرا هستند و از ثبات شخصیتی بالایی برخوردارند.

این افراد تا وقتی که کفش‌شان نیاز به تعمیر پیدا نکند اون را از پا بیرون نمی‌آورند.

به وظیفه‌شناسی این افراد می‌توانید اطمینان کنید اما کمی سردمزاج‌ هستند.

البته ویژگی‌های

شخصیتی این گروه کمی متغیرتر از دیگر گروه‌هاست.من از مدلهای خیلی ساده که در طول دوران همیشه تکرار میشن هستفاده میکنم

فقط چرم باشه دوام داشته باشه برام خوبه

20:

کفش ورزشی جزء شون نبود پس نتیجه میگیریم اکتیو و خوش پوشن و بسیار شیطون خوب تفسیر کردم کیف کنید


76 out of 100 based on 86 user ratings 286 reviews